Eng

Офіційні правила акції

Ріверу виповнилося 4 роки.
4 роки сповнені людьми та моментами.
Пригадаєш свій?

✔️ Поділися в своєму пості спогадом пов’язаним з Рівером
✔️ Познач @rivermallua
✔️ Додай хештег #МоментнийЦентр
✔️ Залиш привітальне емоджі під цим постом (лише 1 коментар)
https://www.instagram.com/reel/CxkMjnXs2VX/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Спогад може бути будь-яким: фото чи відео, радісний чи смішний… Головне – ваш з Рівером.
Оберемо 4 переможців 24.10.

Офіційні правила участі у акції ТРЦ «RIVER MALL»
під умовною назвою «Рівер дарує чотири айфони»

1. Організатор Акції.
● Замовником Акції є ТОВ «Інформаційне Агентство «Вільна Україна» (далі – «Замовник»).
● Організатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «АГЕНЦІЯ «АСАП» (далі – «Організатор або Виконавець»)

Мета проведення Акції – в рамках популяризації торгового центру River Mall для збільшення кількості покупців та стимулювання продажів в торгових точках, а також збільшення аудиторії у соціальних мережах.
Подарунок акції – подарунком даної акції є 4 (чотири) телефони iPhone 14 Pro.

2. Тривалість та територія (місце) проведення Акції.
2.1. Акція проводиться у ТРЦ River Mall за адресою: м. Київ, Дніпровська набережна, 12 (далі – «Місце проведення Акції»).
2.2. Акція починається 24 вересня 2023 року о 10:00 та закінчується 24 жовтня 2023 року о 18:00 після проведення процедури визначення Отримувачів Подарунків (далі – «Період проведення Акції»).
2.3. Акція складається з наступних етапів:
Етап 1 – відвідувачі ТРЦ River Mall діляться у соцмережах своїми спогадами та моментами, які відбулися у ТРЦ. Публікація у форматі пост або рілс. Сторіс не беруть участь у розіграші.
Етап 2 – Публікація повинна обов’язково містити згадку офіційної сторінки ТРЦ @rivermallua, хештег #МоментнийЦентр та залишити привітальне емоджі під публікацією про розіграш. До уваги береться лише 1 коментар.
Етап 3 – оголошення Отримувачів Подарунків, яке відбудеться о 18:00 24 жовтня 2023 року у соціальних мережах ТРЦ та на сайті rivermall.ua. Переможців обирає команда ТРЦ River Mall.

4. Учасники Акції та вимоги до Учасника Акції.
4.1. В Акції можуть брати участь дієздатні громадяни України, яким на момент початку проведення Акції вже виповнилось 18 років. Учасники, яким виповнилося 14 років, але не досягли 18 років (особи з неповною дієздатністю) та обмежено дієздатні особи мають право брати участь в Акції лише з дозволу батьків або законних піклувальників. На момент проведення розіграшу учасник повинен проживати у межах міста Київ та Київської області.
4.2. Не визнаються Учасниками Акції та не можуть брати участь в ній власники та працівники Організатора та Замовника або представники орендарів (в тому числі, але не обмежуючись: власники брендів й обслуговуючий персонал магазинів ТРЦ), власники та співробітники рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, причетних до проведення Акції та обслуговування ТРЦ, а також безпосередні члени їх родин. Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, рідні брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Організатора Акції, Постачальника Акції, Виконавця Акції, орендарів ТРЦ.

5. Порядок визначення Отримувачів Подарунків.
5.1. Рівно о 18:00 24 жовтня 2023 року розпочнеться процедура визначення Отримувачів Подарунків.
5.2. Переможці обирає команда ТРЦ River Mall на власний розсуд. До уваги береться креативна подача публікації та кількість реакцій на ній (перегляди, вподобання, репоста та коментарі).
5.3.Результати розіграшу будуть опубліковані на сайті та сторінці Facebook та Instagram ТРЦ.
5.4. З моменту отримання Подарунків Акції, а саме з моменту підписання акту приймання-передачі Подарунку, Організатор Акції не несе відповідальність за випадки втрати можливості використання Подарунку Отримувачем Подарунку через обставини, які не залежать від Організатора.
5.5. Оподаткування Подарунку здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Податковим агентом є Організатор.
5.6. Отримувач Подарунку приймає офіційні умови Акції та ознайомлений з тим, що усі податки, платежі та збори, які виникають при оформлення можливості реалізації Подарунку згідно чинного законодавства, сплачуються податковим агентом.
5.6. Учасник, що став Отримувачем Подарунку не може поступитися таким правом на користь третіх осіб.
5.7.Готівкова та/або будь-яка інша компенсація Подарунків не видається. Заміна Подарунків будь-яким іншим благом не допускається. Подарунки обміну та поверненню не підлягають.

6. Права та обов’язки Організатора.
6.1. Організатор залишає за собою право змінити дату проведення визначення Отримувачів Подарунків. Інформацію про зміну дати визначення Отримувачів Подарунків можна буде дізнатися на інформаційних ресурсах Замовника.
6.2. Організатор не проводить повторне повідомлення Отримувача Подарунку про його перемогу.
6.3. Організатор Акції не несе відповідальність за неможливість отримання Отримувачем Подарунку по будь-яким причинам, які не залежать від Організатора, у т.ч. з причини зазначення Учасником Акції неправильних/або неповних даних тощо, які необхідні для прийняття участі в Акції. При цьому такий Отримувач Подарунку позбавляється права на отримання від Організатора Акції будь-якої компенсації.
6.4. Організатор Акції не несе відповідальності відносно майбутнього використання Подарунків Акції та за неможливість скористатися ними з будь-яких причин.

7. Заключні положення.
7.1. У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Акції офіційним визнається тлумачення Організатора Акції, яке є остаточним і обов’язковим для всіх осіб/Учасників Акції та не підлягає оскарженню. Рішення Організатора з усіх питань, пов’язаних із проведенням Акції, вважаються остаточними, такими, що не підлягають оскарженню й поширюються на всіх Учасників Акції.
7.2. Організатор Акції може визнати недійсними будь – яку публікацію, яка претендує на участь у розіграші. Якщо ця публікація порушує права інших учасників чи наносить репутаційну шкоду ТРЦ.
7.3. Замовник/Організатор не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Замовника/Організатора обставини.
7.4. Замовник/Організатор не несуть відповідальності за неможливість отримання Подарунку Учасником Акції з будь-яких причин, що не залежать від Організатора. При цьому такий Учасник не має права на отримання від Організатора будь-якої компенсації.
7.5. Замовник/Організатор не несуть будь якої відповідальності: щодо подальшого використання Подарунку Отримувачем Подарунку після їх отримання, жодних гарантійних зобов’язань щодо якості товарів/послуг, що надані третіми особами, а також за можливі наслідки їх використання.
7.6. Замовник не вступає у будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на отримання Подарунку. Замовник не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках стосовно проведення цієї Акції.
7.7. Отримання Подарунку передбачено тільки Учасниками Акції та не може розглядатися як грошове зобов’язання.
7.8. Подарунки, від отримання яких Учасники Акції відмовляються, Організатор використовує на власний розсуд з урахуванням положень договору між Замовником та Організатором.
7.9. Обов’язок по нарахуванню і сплаті податків у зв’язку з врученням відповідних Заохочень Акції та Подарунків, а також відповідальність за невиконання даного обов’язку несе Замовник Акції.
7.10. Згідно з вимогами ст. 634 ЦК України про договори приєднання, а саме, щодо змоги укладання такого договору шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю в Акції всі Учасники погоджуються з цими Правилами та Умовами Акції та зобов’язуються їх виконувати.
7.11. Ці Правила є попереднім договором, і у випадку відмови від виконання цих Правил та Умов Акції, Отримувачі Подарунків втрачають право на отримання Подарунків.
7.12. Всі результати Акції є остаточними і оскарженню не підлягають.
7.13. Рішення Організатора стосовно всіх питань, пов’язаних з проведенням Акції, вважаються остаточними і розповсюджуються на всіх її учасників. Організатор залишає за собою право змінювати умови, строки проведення Акції, порядок видачі виграшів, призупиняти чи скасовувати проведення Акції. Організатор не несе відповідальності за порушення Учасниками Акції прав третіх осіб. Організатор не несе відповідальності за зміну Умов Акції у випадку виникнення обставин непереборної сили, які не залежать від волі Організатора, але впливають на хід Акції. Участь в Акції означає угоду з усіма її умовами.
7.14. Дані правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті ТРЦ. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями діючих Офіційних умов.
7.15. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує факт ознайомлення з цими Умовами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Умов або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Умов вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання Подарунків, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора та/або інших осіб будь-якої компенсації.

8. Інші Умови.
8.1. Беручи участь в Акції, Учасник Акції/Отримувач Подарунку, зокрема, підтверджують свою згоду з наступним:
Кожен Учасник Акції тим самим надає свою згоду на обробку та безкоштовне використання наданих Учасником Акції персональних даних, а саме: ім’я, прізвище, по-батькові, номер телефону, адресу електронної пошти, а також інші дані, що надаються Учасником Акції для участі в Акції (далі – «Персональні дані») (Обробка персональних даних про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, а також даних, що стосуються здоров’я чи статевого життя – НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ) Організатором Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, або іншої інформації про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру якщо проставлені відмітки в відповідних клітинках Анкети Учасника), без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних»
Організатор Акції, в порядку визначеному Законом України «Про захист персональних даних» має право здійснювати обробку та використання персональних даних (паспортні дані, ідентифікаційний код та інше) Учасників/Переможців Акції будь-яким незабороненим діючим законодавством України способом в тому числі, але не обмежуючись з метою виконання вимог законодавства України, щодо реклами, податків, та в сфері бухгалтерського обліку.
8.2. Кожен Учасник Акції погоджується з тим, що надані ним Персональні дані використовуються Організатором Акції виключно з метою проведення Акції.
Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції підтверджує, що з моменту початку його участі в Акції він належним чином повідомлений про мету збору його Персональних даних, з правами, передбаченими ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», ознайомлений.
Обробка персональних даних може здійснюватися Організатором Акції самостійно або може бути передана іншим операторам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності.
Організатор Акції не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних, розміщених Учасником, від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій. Так само як Організатор Акції не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника акції з розміщення таких персональних даних

поверх

час роботи

Телефон
Пошта

© 2020 All rights reserved RIVER MALL