Eng

Офіційні правила участі у акції «100 000 гривень на літній шопінг»

1. Організатор Акції.
● Замовником Акції є ТОВ «Інформаційне Агентство «Вільна Україна» (далі – «Замовник»).
● Організатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «АГЕНЦІЯ «АСАП» (далі – «Організатор або Виконавець»)

Мета проведення Акції – в рамках популяризації торгового центру River Mall для збільшення кількості покупців та стимулювання продажів в торгових точках, а також збільшення аудиторії у соціальних мережах.
Визначення термінів:
Учасник Акції – людина, яка відповідає п.4.1. та п.4.2. та виконала всі пункти Розділу 5.
Подарунки Акції – подарунки, які перераховані в Розділі 7.
Форма Реєстрації – форма реєстрації, яку заповнює Учасник Акції, за посиланням https://gifts.rivermall.ua
Лист-підтвердження Участі у Акції – це лист, який приходить на вказану у Формі Реєстрації електронну адресу.
Період реєстрації Чеків: з 10:00 24 червня 2024 року по 16:00 28 липня 2024 року.
Період проведення Акції: : з 10:00 24 червня 2024 року по 18:00 28 липня 2024 року.
Визначення Отримувачів Подарунків – процедура визначення Отримувачів Подарунків, про що оголосить Організатор Акції за допомогою онлайн-трансляції о 18:00 28 липня 2024 року.

2. Тривалість та територія (місце) проведення Акції.
2.1. Акція проводиться у ТРЦ River Mall за адресою: м. Київ, Дніпровська набережна, 12 (далі – «Місце проведення Акції»).
2.2. Акція починається 24 червня 2024 року о 10:00 та закінчується 28 липня 2024 року о 18:00 після проведення процедури визначення Отримувачів Подарунків (далі – «Період проведення Акції»).
2.3. Акція складається з наступних етапів:
Етап 1 – відвідувачі ТРЦ River Mall здійснюють покупку на суму від 1000 грн одним чеком або сукупністю максимум двох чеків номіналом від 500 грн в період проведення акції в усіх магазинах торгового центру.
Етап 2 – в період з 10:00 24 червня 2024 року по 16:00 28 липня 2024 року відвідувачі:
– реєструють Чек та заповнюють Форму Реєстрації на сторінці https://gifts.rivermall.ua,
– прикріплюють Чек,
– відправляють Анкету Учасника та Чек,
– стають учасниками Акції.
Етап 3 – визначення Отримувачів Подарунків, яке відбудеться о 18:00 24 липня 2023 року у соціальній мережі Instagram за допомогою онлайн-трансляції. Посилання: https://www.instagram.com/rivermallua/.

3. Продукція, що бере участь в Акції.
3.1. В Акції беруть участь товари усіх орендарів ТРЦ River Mall (надалі – Акційні Товари).

4. Учасники Акції та вимоги до Учасника Акції.
4.1. В Акції можуть брати участь дієздатні громадяни України, яким на момент початку проведення Акції вже виповнилось 18 років. Учасники, яким виповнилося 14 років, але не досягли 18 років (особи з неповною дієздатністю) та обмежено дієздатні особи мають право брати участь в Акції лише з дозволу батьків або законних піклувальників.
4.2. Не визнаються Учасниками Акції та не можуть брати участь в ній власники та працівники Організатора та Замовника або представники орендарів (в тому числі, але не обмежуючись: власники брендів й обслуговуючий персонал магазинів ТРЦ), власники та співробітники рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, причетних до проведення Акції та обслуговування ТРЦ, а також безпосередні члени їх родин. Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, рідні брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Організатора Акції, Постачальника Акції, Виконавця Акції, орендарів ТРЦ.

5. Порядок участі в Акції.
5.1. Для того, щоб стати Учасником Акції, необхідно вчинити такі дії:
Прийти до Торгового центру, придбати товар/послугу на суму від 1000 грн. (Обов’язкова покупка), отримати відповідний касовий або товарний, належним чином оформлений чек на суму 1000 грн або сукупність чеків (максимум два чеки номіналом від 500 грн, загальна сума яких буде складати 1000 грн або більше), далі по тексту – «Чек», на якому мають бути чітко вказані місце (адреса) здійснення покупки, дата та сума покупки.
Зареєструвати чек, заповнивши форму реєстрації за посиланням https://gifts.rivermall.ua (надалі Форму Реєстрації) та відправивши Анкету Учасника та фото чека. Після цього Учасник Акції має право взяти участь в Визначенні Отримувачів Подарунків.
5.2. Для участі покупець має зареєструвати Чек, заповнивши анкету, що містить особисту інформацію Учасника Акції та детальну інформацію про покупку.
5.3. Один чек на суму 1000 грн або сукупність максимум двох чеків номіналом від 500 грн на покупку Акційного Товару на суму від 1000 грн дає право на заповнення Форми реєстрації Учасника. Якщо сума у Чеку є більшою ніж 1000 грн Учасник Акції отримує таку кількість реєстрацій, яка є кратною 1000 грн (Наприклад, Чек на суму 20 000 грн /1000 грн = 20 Форм реєстрації). При цьому заповнивши лише одну Форму реєстрації та вказавши суму чеку.
5.4. Один Чек може бути зареєстрований лише на одного Учасника Акції. У разі виявлення реєстрації Чеку на двох та більше Учасників Акції Організатор не допускає усіх осіб до участі в Акції.
5.5. До участі в Акції допускаються лише фіскальні чеки учасника з датою та часом, які відповідають періоду проведення Акції, та заповнені згідно п. 5.3
5.6. ВАЖЛИВО! Реєстрація закінчується на 2 години до оголошення результатів Акції.
5.7. Усі фіскальні чеки, які внесені в реєстр, беруть участь у розіграші Подарунків за умови дотримання Учасниками Акції чинних Офіційних умов.
5.8. Учасники Акції повинні зберігати оригінали розрахункових документів (фіскальних чеків) на придбану продукцію, для підтвердження здійснення покупки.
5.9. Право участі в Акції має лише фізична особа, яка зареєстрована як Учасник Акції в порядку, визначеному Умовами Акції. Підтвердженням реєстрації фізичної особи в якості Учасника Акції є спеціальна належним чином заповнена Форма реєстрації Учасника Акції, що знаходиться у електронному вигляді у Організатора.
5.10. Беручи участь у Акції, Учасник Акції не вносить ніякої плати, пов’язаної з участю у Акції. Фонд Заохочень Акції та Подарунки не формуються з внесків Учасників Акції. Замовник/Організатор Акції не отримують винагороду від Учасників Акції за їх участь в Акції. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди чи умовами конкурсу.
5.11. Передача прав Учасника Акції іншим особам не допускається. Будь-яке порушення з боку Учасника Акції даних Правил та Умов Акції, є підставою для позбавлення його права участі в Акції.
5.12. Організатор Акції залишає за собою виключне право відмовити у реєстрації як Учасника Акції будь-якій особі, Чек якої викликає сумніви щодо його достовірності чи здійснення покупки в магазинах Торгового центру, а так само, якщо у представника Організатора будуть достатні підстави вважати, що фізична особа не може брати участь у Акції (не відповідає умовам, передбаченим п. 3.1. цих Правил та Умов Акції).
5.13. Підтвердженням участі у Акції є Лист-підтвердження Участі у Акції, який приходить на вказану у Формі Реєстрації електронну адресу та Чек про покупку. Лист та Чек потрібно обов’язково зберігати до завершення розіграшу та оголошення переможців або отримання Подарунку.
5.14. Учасники Акції під час участі у Акції зобов’язуються:
1) дотримуватися вимог даних Правил та Умов Акції та норм чинного законодавства України;
2) надавати повні, коректні та достовірні відомості, вказані у даних Правилах та Умовах Акції;
3) свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції;
4) не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі Учасника у Акції.
5.15. З моменту прийняття умов даних Правил та Умов Акції, шляхом заповнення відповідної категорії у Формі реєстрації, згода з умовами даних Правил та Умов Акції та згода на обробку персональних даних вважається наданою відповідним Учасником Акції у відповідності до вимог законодавства України.
5.16. Учасник Акції, що не погоджується з умовами даних Правил та Умов Акції та/або відмовився від надання згоди на обробку його персональних даних втрачає право на подальшу участь у Акції.
5.17. Надання Учасником недостовірних/некоректних даних, наданих для участі у Акції, в тому числі щодо засобів зв’язку з таким Учасником Акції, є порушенням Правил та Умов Акції та позбавляє такого Учасника Акції права на подальшу участь у Акції та звільняє Замовника/Організатора Акції від будь – яких зобов’язань перед таким Учасником Акції.
5.18. У випадку порушення Учасником Акції обов’язків, вказаних у даних Правилах та Умовах Акції, що спричинило настання у Організатора та\або Замовника Акції збитків, Учасник Акції зобов’язаний відшкодувати такі збитки у повному обсязі.
5.19. Учасники Акції діють особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасники Акції беруть на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язаних з можливою участю в Акції та отриманням Подарунків.

УВАГА! В день проведення розіграшу реєстрація припиняється о 16:00.

6. Порядок визначення Отримувачів Подарунків.
6.1. Рівно о 18:00 28 липня 2024 року розпочнеться процедура визначення Отримувачів Подарунків, про що оголосить Організатор Акції у соціальній мережі Instagram за допомогою онлайн-трансляції. Посилання: https://www.instagram.com/rivermallua/.
6.2. Отримувачів Подарунків визначають шляхом вибору за допомогою рандомайзера порядкових номерів учасників. Після чого ведучий розіграшу телефонує обраним Учасникам Акції, за вказаними у Формі Реєстрації номерами телефонів. Під час розіграшу обов’язково відповісти на дзвінок ведучого протягом 2 хвилин (ведучий здійснює максимум три дзвінки) та в день вручення Подарунків пред’явити оригінал Чеку, Лист-підтвердження Реєстрації Учасника Акції та оригінал паспорту громадянина України.
6.3. У разі, якщо обраний Учасник Акції не відповідає на телефонний дзвінок, ведучий запускає генерування наступного номеру та телефонує наступному Учаснику Акції.
6.4. Важливо! Один Учасник Акції не може отримати два Подарунки.
6.5. У разі, якщо в день вручення Подарунків при перевірці Чеку буде виявлено, що він не відповідає вимогам, а саме сумі від 1000 грн одним чеком або сукупністю максимум двох чеків номіналом від 500 грн в період проведення акції в усіх магазинах торгового центру, позбавляє такого Учасника Акції права на отримання Подарунку Акції та вважається, що такий Учасник Акції добровільно відмовився від отримання Подарунку.
6.6. Відмова від надання зазначених вище документів, надання їх пізніше вказаного строку, надання документів, що мають ознаки фальсифікації, надання неповних / нерозбірливих документів, відмова пред’явити оригінал паспорта громадянина України / довідки про присвоєння індивідуального податкового номера (реєстраційного номеру облікової картки фізичної особи – платника податків) / оригінал чеку на підтвердження здійснення покупки відповідно до цих Правил при підписанні Акту приймання-передачі / відмова підписати Акт приймання-передачі Подарунку позбавляє такого Учасника Акції права на отримання Подарунку Акції та вважається, що такий Учасник Акції добровільно відмовився від отримання Подарунку.
6.7. Дані Отримувача Подарунків будуть внесені до протоколу, що складається Організатором та Виконавцем Акції.
6.8. Результати розіграшу будуть опубліковані на сайті та сторінці Instagram ТРЦ.
6.9. З моменту отримання Подарунків Акції, а саме з моменту підписання Акту приймання-передачі Подарунку, Організатор Акції не несе відповідальність за випадки втрати можливості використання Подарунку Отримувачем Подарунку через обставини, які не залежать від Організатора.
6.10. Оподаткування Подарунку здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Податковим агентом є Організатор.
6.11. Отримувач Подарунку приймає офіційні умови Акції та ознайомлений з тим, що усі податки, платежі та збори, які виникають при оформлення можливості реалізації Подарунку згідно чинного законодавства, сплачуються податковим агентом.
6.12. Учасник, що став Отримувачем Подарунку не може поступитися таким правом на користь третіх осіб.

7. Подарунки Акції
7.1 Подарунками Акції є: 10 сертифікатів, кожен з яких номіналом 10 000 гривень. Скористатися даним сертифікатом можна виключно у магазинах ТРЦ River Mall у порядку передбаченому цими правилами. А саме: переможці Акції повинні протягом двох тижнів з моменту оголошення результатів обрати товари у магазинах ТРЦ та призначити день зустрічі з менеджером Організатора, який допоможе здійснити покупки. Переможець отримує лише сертифікат на вказану суму. Отримати кошти готівкою чи грошовим переказом на карту заборонено даними Правилами.
7.2 З моменту отримання Подарунків Акції, а саме з моменту підписання акту приймання-передачі Подарунку, Організатор Акції не несе відповідальність за випадки втрати можливості використання Подарунку Отримувачем Подарунку через обставини, які не залежать від Організатора.

8. Застереження.
8.1. Право участі в Акції мають лише допущені до участі в Акції Організатором Форми реєстрації. Форма реєстрації, що містять недостовірні дані, заповнені нерозбірливо, мають інші недоліки, не дають права на участь у Акції та не допускаються Організатором до участі у Порядку визначення Отримувачів Подарунків Акції. Відповідальність за наслідки таких порушень Правил та Умов Акції несуть особи, які їх допустили.
8.2. Організатор не несе жодної відповідальності за достовірність наданої Учасником Акції інформації та залишає за собою виключне право на відмову будь-якій особі, що надає про себе недостовірну інформацію, на участь у визначенні Отримувачів Подарунків Акції.
8.3. Беручи участь в Акції, її Учасники погоджуються з тим, що у разі оголошення їх Отримувачами Подарунків, що мають право на отримання Заохочень Акції та/або отримання подарунку, їх імена та фотографії можуть бути оголошені та використані Організатором в друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, в тому числі з метою реклами та отримання прибутку, і таке використання є безкоштовним і не підлягає компенсації у будь-якому вигляді.
8.4. Заповнюючи Форму Реєстрації фізичні особи погоджуються, що отримана Організатором від Учасників Акції, які заповнювали Форму Реєстрації, інформація не вважається конфіденційною і може використовуватися Організатором на власний розсуд з урахуванням положень чинного законодавства України щодо обігу такої інформації.
8.5. Готівкова та/або будь-яка інша компенсація Подарунків не видається. Заміна Подарунків будь-яким іншим благом не допускається. Подарунки обміну та поверненню не підлягають.

9. Права та обов’язки Організатора.
9.1. Організатор залишає за собою право змінити дату проведення визначення Отримувачів Подарунків. Інформацію про зміну дати визначення Отримувачів Подарунків можна буде дізнатися на соціальних сторінках Замовника.
9.2. Організатор залишає за собою право збільшити суму подарункового фонду.
9.3. Організатор не проводить повторне повідомлення Отримувача Подарунку про його перемогу.
9.4. Організатор Акції не несе відповідальність за неможливість отримання Отримувачем Подарунку по будь-яким причинам, які не залежать від Організатора, у т.ч. з причини зазначення Учасником Акції неправильних/або неповних даних тощо, які необхідні для прийняття участі в Акції. При цьому такий Отримувач Подарунку позбавляється права на отримання від Організатора Акції будь-якої компенсації.
9.5. Організатор Акції не несе відповідальності відносно майбутнього використання Подарунків Акції та за неможливість скористатися ними з будь-яких причин.

10. Заключні положення.
10.1. У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Акції офіційним визнається тлумачення Організатора Акції, яке є остаточним і обов’язковим для всіх осіб/Учасників Акції та не підлягає оскарженню. Рішення Організатора з усіх питань, пов’язаних із проведенням Акції, вважаються остаточними, такими, що не підлягають оскарженню й поширюються на всіх Учасників Акції.
10.2. Організатор Акції може визнати недійсними будь-яку реєстрацію, а також заборонити подальшу участь в даній Акції будь-якій особі, яка підробляє або отримує вигоду з підробки процесу реєстрації або інших етапів Акції, або ж діє, порушуючи дані Правила та Умови Акції, діє деструктивним чином або здійснює дії з наміром докучати, ображати, загрожувати або заподіювати шкоду будь-якій іншій особі, яка може бути пов’язана із даною Акцією.
10.3. Замовник/Організатор не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Замовника/Організатора обставини.
10.4. Замовник/Організатор не несуть відповідальності за неможливість отримання Подарунку Учасником Акції з будь-яких причин, що не залежать від Організатора. При цьому такий Учасник не має права на отримання від Організатора будь-якої компенсації.
10.5. Замовник/Організатор не несуть будь якої відповідальності: щодо подальшого використання Подарунку Отримувачем Подарунку після їх отримання, жодних гарантійних зобов’язань щодо якості товарів/послуг, що надані третіми особами, а також за можливі наслідки їх використання.
10.6. Замовник не вступає у будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на отримання Подарунку. Замовник не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках стосовно проведення цієї Акції.
10.7. Отримання Подарунку передбачено тільки Учасниками Акції та не може розглядатися як грошове зобов’язання.
10.8. Подарунки, від отримання яких Учасники Акції відмовляються, Організатор використовує на власний розсуд з урахуванням положень договору між Замовником та Організатором.
10.9. Обов’язок по нарахуванню і сплаті податків у зв’язку з врученням відповідних Заохочень Акції та Подарунків, а також відповідальність за невиконання даного обов’язку несе Замовник Акції.
10.10. Згідно з вимогами ст. 634 ЦК України про договори приєднання, а саме, щодо змоги укладання такого договору шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю в Акції всі Учасники погоджуються з цими Правилами та Умовами Акції та зобов’язуються їх виконувати.
9.11. Ці Правила є попереднім договором, і у випадку відмови від виконання цих Правил та Умов Акції, Отримувачі Подарунків втрачають право на отримання Подарунків.
10.12. Всі результати Акції є остаточними і оскарженню не підлягають.
10.13. Рішення Організатора стосовно всіх питань, пов’язаних з проведенням Акції, вважаються остаточними і розповсюджуються на всіх її учасників. Організатор залишає за собою право змінювати умови, строки проведення Акції, порядок видачі виграшів, призупиняти чи скасовувати проведення Акції. Організатор не несе відповідальності за порушення Учасниками Акції прав третіх осіб. Організатор не несе відповідальності за зміну Умов Акції у випадку виникнення обставин непереборної сили, які не залежать від волі Організатора, але впливають на хід Акції. Участь в Акції означає угоду з усіма її умовами.
10.14. Дані правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті ТРЦ. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями діючих Офіційних умов.
10.15. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує факт ознайомлення з цими Умовами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Умов або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Умов вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання Подарунків, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора та/або інших осіб будь-якої компенсації.

11. Інші Умови.
11.1. Беручи участь в Акції, Учасник Акції/Отримувач Подарунку, зокрема, підтверджують свою згоду з наступним:
Кожен Учасник Акції тим самим надає свою згоду на обробку та безкоштовне використання наданих Учасником Акції персональних даних, а саме: ім’я, прізвище, по-батькові, дату народження, дані про дітей, номер телефону, адресу електронної пошти, а також інші дані, що надаються Учасником Акції для участі в Акції (далі – «Персональні дані») (Обробка персональних даних про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, а також даних, що стосуються здоров’я чи статевого життя – НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ) Організатором Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, або іншої інформації про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру якщо проставлені відмітки в відповідних клітинках Анкети Учасника), без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних»
Організатор Акції, в порядку визначеному Законом України «Про захист персональних даних» має право здійснювати обробку та використання персональних даних (паспортні дані, ідентифікаційний код та інше) Учасників/Переможців Акції будь-яким незабороненим діючим законодавством України способом в тому числі, але не обмежуючись з метою виконання вимог законодавства України, щодо реклами, податків, та в сфері бухгалтерського обліку.
11.2. Кожен Учасник Акції погоджується з тим, що надані ним Персональні дані використовуються Організатором Акції виключно з метою проведення Акції.
Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції підтверджує, що з моменту початку його участі в Акції він належним чином повідомлений про мету збору його Персональних даних, з правами, передбаченими ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», ознайомлений.
Обробка персональних даних може здійснюватися Організатором Акції самостійно або може бути передана іншим операторам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності.
Організатор Акції не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних, розміщених Учасником, від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій. Так само як Організатор Акції не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника акції з розміщення таких персональних даних

поверх

час роботи

Телефон
Пошта

© 2020 All rights reserved RIVER MALL