Eng

Nike

Nike – американський виробник спортивних товарів. З’явився на ринку в 1964 році. Сьогодні це величезна корпорація, яка включає в себе не один десятків успішних брендів. А колись все починалось с мрії одного студента, якому захотілось залишити слід в історії.

Завдяки спортивним традиціям, незмінно високої якості і постійному вдосконаленню, бренд Nike залишається одним із самих затребуваних на ринку. Займається моделювання, виробництво і реалізацією:
• Спортивного одяг;
• Спортивного взуття;
• Аксесуарів.

Nike належить американській компанії Nike Inc. Спочатку своєї історії компанія займалась виробництвом взуття для традиційних видів спорту, проте з часом додались і інші напрямки. Сьогодні багато спортсменів співпрацюють с брендом, отримуючи професійне спорядження.

Компанія Nike активно просуває свою продукцію в сфері футболу, тенісу та інших видів спорту. Продукція відрізняється високою якістю, надійністю і комфортом. Підходить для активного життя звичайної людини. Компанія займається виробництвом продукції для різних покупців, які цінують якість продукції.

поверх

час роботи

Телефон
Пошта

© 2020 All rights reserved RIVER MALL